Dušan

Autor: Alena Knoblochová | 19.8.2013 o 20:09 | (upravené 19.8.2013 o 20:44) Karma článku: 6,88 | Prečítané:  443x

Môj ďalší príbeh je o mužovi...nech nie sú "pozberané" len o ženách, veď aj chlapi sa trápia...a veru nie málo...človek by si myslel, že len ženy vedia byť naivné...

Dušan bol druhorodených synom, ženy, ktorá nikdy nemala šťastie na mužov. Hoci bola za otca svojich dvoch synov vydata, už po narodení Dušana sa jej manželstvo rozpadlo a ona sa presťahovala s dvoma malými deťmi k svojej matke. Nikdy nemala šťastie na chlapov a po čase si zase našla taký ten nesprávny typ. Presťahovala sa k nemu aj s chlapcami. Zaľúbenie však netrvalo veľmi dlho. Hádavali sa pred jej deťmi a dokonca si dali aj po facke. Do tejto atmosféry sa narodili postupne ešte dve deti. Chlapec a dievčatko. Z Dušana vyrastal veľmi citlivý chlapec, ktorý sa zaprisahal, že on takto žiť nikdy nebude.

Keď dospel, jeho matka už mala ďalšieho partnera a všetky jej deti sa zase sťahovali. Tentoray však nie k partnerovi, ale do nového domu. Tak noveho. Ono to nebol vôbec nový dom, skôr chalupa, ktorá sa držala na povrchu hodne silnou silou vôle. Ale bola lacná. A tam si mohla mamka nasťahovať aj svojho v poradí už tretieho chlapa. Deti mali v chalupe málo miesta a tak sa tam zdržovali čo najmenej. Najstarší odišiel takmer po roku hneď do podnájmu do mesta za prácou.

Dušan túžil po osamostatnení a tak sporil a kšeftoval a zhraboval prachy, kde sa dalo. Napokon si po pár rokoch mohol požiadať o hypotéku. Kúpil si byt. Taký šikovný, dvojizbový v okresnom meste. A aj auto. V autách mal obrovskú záľubu a tak sa v nich rád predvádzal, kde len bola príležitosť. Nemal veľmi núdzu o priateľkz, ale aj nemal šťastie na takú, ktorá by pri ňom ostala dlhšie. Vlastne ani nevedel, prečo.

A potom spoznal Táňu. Taká tá výrazná holka to bola.  S tetovaním kade-tade po tele a piercingom kde sa dalo aj kde nie. Mala dosť za ušami a vedela, že Dušan je dobre zaopatrený chlap s autom a vlastným bytom. V dnešnej dobe, teda obrovské prednosti. Prečo si ho neuloviť.

Dušan sa bezhlavo zaľúbil a varovania svojich blízkych považoval za prejav žiarlivosti. Nechcel nikoho rady počuť a Táňu si hneď nasťahoval do bytu. Od tejto časti príbehu si asi každý domyslí, ako to mohlo asi dopadnúť, no Dušanovi nejak nedochádzalo, prečo mu miznú veci z bytu, prečo vždy, keď sa vráti z práce, je cítiť všade alkohol a dym. Chcel sa Táni zapáčiť a tak začal žiť jej spôsobom života. Samé žúrky, a samé automaty, takto sa rozbehol jeho život v meste. On bol nadšený a zaslepený, že doposiaľ takýto život nežil, že bolo stále u neho veselo a ani mu neprekážalo, že na druhý deň po žúrkach, nachádzal po byte ešte opitých Tániných kamošov. Nič mu nebolo dostatočým varovaním a žiadny týpek sa mu nevidel podozrivý. Bol jednoducho príliš dôverčivý.

Pre nikoho z nás nebude koniec príbehu prekvapením, no Dušan sa takmer nervovo zrútil po jednom návrate z práce. Našiel totiž svoju Taničku vo vlastnej posteli s dvoma chlapmi. V šoku z toho, čo videl, vyhodil ich všetkých, avšak v tom chaose zabudol na jednu vec....vziať drahej priateľke kľúče od bytu...

A tak si o pár dní našiel celý zronený, svoj byt úplne vybielený...bola dôsledná...vzala aj peniaze, o ktorých si myslel, že vie len on...

Poviete si, chalan mal poriadnu smolu....hej to mal...snáď sa poučil...

....a možno aj nie...vraj ho videli zase s nejakou dlhonohou, modrovlasou.....pozáte to

...taký ten výrazný typ..

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Európa sa hýbe smerom, akým chce Merkelová

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.

ŠPORT

Nórsky divák nevedel, že Sagana na Tour de France vylúčili

Ľudia v Nórsku si majstrovstvá sveta v cyklistike užívajú.


Už ste čítali?